چطور سیگار را به راحتی و با خوشحالی ترک کنیم؟

سیگار کشیدن مسئله پیچیده‌ای است. از یک طرف جسم به نیکوتین معتاد می‌شود و از طرف دیگر از نظر روانی به آن معتاد می‌شویم. پس شاید فکر کنید چطور می‌شود به راحتی و با دل خوش سیگار را ترک کرد؟ واقعیت این است که برای ترک آسان سیگار باید تمایل به آن را از بین برد. اگر تمایلی به کشیدن سیگار نباشد، اراده‌ای هم برای این کار نیست. می‌توانید یک چسب روی بازویتان بچسبانید یا یک قرص بخورید ولی هنوز هم حس کنید دارید موهبتی را از خود دریغ می‌کنید. هرچه مدت زمان سیگاری بودنتان طولانی‌تر شود، بهتر می‌توانید صدای درونتان را که واقعیت را در مورد سیگار می‌گوید ساکت کنید. آن وقت تفکر شما از«من هر وقت بخواهم می‌توانم سیگار را ترک کنم» به «حالا وقتش نیست» تغییر می‌کند. شاید فکر کنید اراده لازم برای ترک سیگار را ندارید ولی چند بار تا حالا در سرما یا باران سیگار کشیده‌اید؟ یا نصف شب برای کشیدن سیگار بیدار شده‌اید؟ پس اراده شما خیلی قوی است. پس نبود اراده یا عوارض ناشی از ترک سیگار نیست که ترک آن را برای شما سخت می‌کند. عوارض جسمانی ترک نیکوتین سیگار بسیار جزئی و ناچیز است. آنچه سیگاری‌ها پس از ترک توسط روش‌های دیگر از آن رنج می‌برند، افسردگی ناشی از این عقیده است که از یک لذت دور مانده‌اند. تا زمانی که این افکار پابرجا باشد ترک سیگار مثل یک کشمکش می‌ماند.

این جمله‌ها برایتان آشنا نیست؟

 • - سیگار مرا می‌کشد ... ولی لذت بخش است.
 • - سیگار گران است... ولی مرا آرام می‌کند.
 • - سیگار خیلی فرصت‌ها را از من می‌گیرد... ولی در طول روز برایم فرصت می‌خرد.
 • - سیگار بوی بدی دارد... ولی اضطرابم را کم می‌کند.
واقعیت این است: ترک سیگار سخت نیست!

روش ترک سیگار ما یا روش آلن کار (allen carr) روشی ساده و بدون دارو و کاملاً متفاوت با روش‌های معمول ترک سیگار است که بر پیدا کردن یک جایگزین و نیروی اراده تکیه دارند. در این روش از تاکتیک‌های وحشت‌آور که چرا نباید سیگار بکشید استفاده نمی‌کنیم. هیچ حیله و نیرنگ و دارویی برای ترک سیگار در کار نیست و نیازی به شستشوی مغزی و هیپنوتیزم نداریم. در عوض، عقاید کلی شما را در مورد سیگار هدف قرار می‌دهیم. ما تفکر شما را در مورد سیگار تغییر می‌دهیم و به شما یاد می‌دهیم کل دیدگاهتان نسبت به تجربه‌های قبلی را طور دیگری تفسیر کنید. در نتیجه، واقعیت سیگار کشیدن را می‌بینید و تمایلتان نسبت به آن از بین می‌‌رود. وقتی دیگر دوست نداشته باشید سیگار بکشید یا نیازی به آن نداشته باشید، احتیاجی به جایگزین یا اراده هم ندارید. این روش کاملا منحصر به فرد است و وابستگی شما را به سیگار در حالی از بین می‌برد که هنوز سیگار می‌کشید.

ضمانت بازگشت وجه

ما یک تضمین برای بازگرداندن مبلغ هزینه شده در صورت شکست در ترک سیگار به شما می‌دهیم.

دلیل ارائه ضمانت بازگشت وجه این است که افراد می‌توانند بدون هیچ‌گونه ریسک مالی روش ما را امتحان کنند. ما در ارائه خدمات ترک سیگار و تناسب‌اندام و در ارائه این نوع ضمانت بی‌نظیر هستیم. کمتر از 10٪ از مشتریان ما تاکنون ادعای درخواست بازگشت وجه کرده‌اند و ما خوشحال خواهیم شد که هزینه شمارا در صورت رعایت اصول دوره‌ها و نتیجه نگرفتن عودت نماییم.

 

در طی یک سمینار ترک سیگار چه اتفاقی می‌افتد؟

در طی یک سمینار ترک سیگار چه اتفاقی می‌افتد؟هر سمینار حدود 16 ساعت طول می‌کشد و در طی آن درمانگر به شما کمک می‌کند دقیقه بفهمید چه‌کاری انجام می‌دهید و چرا این کار را به‌عنوان سیگاری انجام می‌دهید. ممکن است از بسیاری از شنیده‌ها متعجب شوید! ما اعتیاد روان‌شناختی را به‌طور کامل شرح خواهیم داد و نحوه خلاص شدن از آن را به شما نشان خواهیم داد. ما باورهای غلطی را که همه افراد سیگاری را در اسارت ذهنی نگه‌داشته و به اعتیاد روانی پایان می‌دهد، پاک خواهیم کرد. این مهم‌ترین جنبه فرایند ترک سیگار است زیرا بدون این عنصر فقط با سختی و رنج زیادی می‌توانید ترک کنید. میزان موفقیت در سایر روش‌ها دقیقه بسیار کم است زیرا جنبه‌های ذهنی اعتیاد را نادیده می‌گیرند. آن‌ها این واقعیت را که یک سیگاری فکر می‌کند از سیگار کشیدن لذت می‌برند نادیده می‌گیرند.

به شما یک استراتژی نشان داده می‌شود که به شما کمک می‌کند ترس خود را برطرف کنید و به‌راحتی با هر چیزی که ممکن است منجر به وسوسه شود مقابله کنید. این کار با استفاده از روانشناسی قدرتمند ذهن آگاهی (قدرت ناخودآگاه) انجام می‌شود، در پایان سمینار هم توسط هیپنوتیزم این موضوع تقویت‌شده و باعث ماندگاری همیشگی خواهد شد.

 

مکالمه زیر را با دقت بخوانید:

 • چرا سیگار می‌کشی؟
 • لذت می‌برم، آرامم می‌کند، اضطرابم را کم می‌کند،...
 • چه جالب! دوست داری یک لیوان مایع سفید کننده بخوری؟
 • اصلا، واقعا مسخره است.
 • چرا؟
 • کاملا بی معنیه.
 • برای اینکه به این پیشنهاد من نه بگویی احتیاجی به اراده داشتی؟
 • البته که نه.
 • حتی یک جرعه هم نمی‌خوری؟
 • اصلا

سناریوی احمقانه‌ای بود ولی می‌خواهیم بگوییم نگرش شما چطور می‌تواند بر اساس عقایدتان تغییر کند. شما به درستی اعتقاد دارید که خوردن سفید کننده هیچ فایده‌ای ندارد و به همین دلیل راحت می‌گویید «نه» و نیازی به اراده ندارید ولی باور دارید که سیگار برای شما منافعی دارد، به همین دلیل آن را ترک نمی‌کنید. درست است؟ ساده به نظر می‌رسد چون واقعاً ساده است. داستان‌های افراد شاد غیر سیگاری را که با این روش آزاد شده‌اند بخوانید و زندگی خود را بدون سیگار تصور کنید. فوق‌العاده است که فکر کنید سیگار که بخشی از شماست، طی ۵ ساعت ناپدید شود. ولی سیگار تمام وجود شما نیست، کاری است که شما انجام می‌دهید. اگر متوقفش کنید باز هم همان فرد خواهید بود. هنوز می‌توانید آرام باشید، بیرون بروید و دوستانی داشته باشید. همه این‌ها را بدون سیگار انجام می‌دهید. در هر حال، غیرسیگاری‌ها این کار را همیشه انجام می‌دهند، پس شما هم می‌توانید.

تمام روش‌های ترک سیگار چیزی از شما می‌گیرند ولی روش ما یک چیز به شما می‌دهد: زندگی به عنوان یک غیر‌سیگاری
#روش ترک سیگارمیزان موفقیت 12 ماهه
1 آلن کار 53.3 درصد
2 بوقلمون سرد 3.4 درصد
3 چسب نیکوتین 6.2 درصد
4 آدامس نیکوتین 5.7 درصد
5 زیبان 7.1 درصد
6 طب سوزنی / لیزر 3.9 درصد
7 زیبان + چسب 7.7 درصد
8 خط تلفن گویا 5.4 درصد
9 هیپنوتیزم هیچ مدرکی مبنی بر موثرتر بودن هیپنوتیزم
در یک دوره شش ماهه نسبت به سایر روش‌های
ترک سیگار وجود ندارد.

منبع: نشریه رفتارهای اعتیادآور - ۲۰۰۶ - آخرین مطالعه جامع در این زمینه

 

مشخصات دوره حضوری ترک سیگار

 • رعایت کامل پروتکل های کووید ۱۹ (ارائه ماسک رایگان، تب سنجی، ضدعفونی دست‌ها و رعایت فاصله در نشستن)
 • بدون نیاز به اراده
 • بدون نیاز به هیچگونه دارو و قرص‌های متداول و یا جایگزین نیکوتین برای ترک سیگار
 • ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم دریافت نتیجه
 • پرداخت آنلاین و رزرو دوره با پیش پرداخت ۱۰ درصد هزینه
 • دریافت ۱۰ درصد تخفیف در صورت پرداخت کامل هزینه دوره
 • دوره در چهار روز یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۸ تا ۲۲ برگزار می‌گردد
 • آموزش مدیتیشن برای حذف استرس و اضطراب روزانه
 • ارائه داروی گیاهی برای کمک به ریکاوری ریه، قلب و عروق بعد از ترک سیگار
 • پشتیبانی سه ماهه رایگان برای ترک همیشگی سیگار
ثبت نام در دوره ترک سیگار
توجه:
 • کشیدن سیگار تا ساعت ۲۲ روز چهارشنبه مجاز است
 • تاخیر در ورود به هیچ عنوان قابل قبول نیست و در صورت تاخیر و وجود ظرفیت دوره بعد، به دوره بعدی منتقل خواهید شد.
 • از ساعت ۲۳ روز چهارشنبه برای همیشه بطور قطعی به یک غیر سیگاری تبدیل می‌شوید
 

آیا در سمینارها از هیپنوتیزم درمانی استفاده می‌کنید؟

آیا در سمینارها از هیپنوتیزم درمانی استفاده می‌کنید؟

در پایان سمینار یک خواب کوتاه هیپنوتیزم / آرامش وجود دارد که برای تقویت آنچه در قسمت اصلی سمینار آموخته‌اید طراحی‌شده است هدف تثبیت آموخته‌ها و برطرف کردن شک و تردیدهای باقیمانده است. این هیپنوتیزم آرامش‌بخش است و هیپنوتیزم عمیقی نیست، شما هرگز به یک خلسه فرونمی‌روید.

تجربه دلپذیر
آرامش بخش
لذت بخش
 

میزان موفقیت در سمینارهای ما به طرز حیرت‌انگیزی بالا است، آمار بیش از 90٪ جز رکوردهای این روش می‌باشد. در صورت عدم موفقیت ما برنامه 3 ماه ضمانت استرداد پول را خواهیم داشت و همچنین پشتیبانی تلفنی بعد از سمینار هم جزو برنامه‌های ما است، ما برای معدود افرادی که به پشتیبانی بعد از ترک نیاز دارند به‌صورت رایگان این کار را انجام خواهیم داد. تجربه ثابت کرده که این تعداد بسیار اندک بوده و هدف ما هم موفقیت صددرصدی همه مراجعه‌کنندگان می‌باشد. این موارد در صورت اعمال به‌عنوان بخشی از ضمانت بازگشت پول ارائه می‌شوند. اگر پس از اتمام برنامه نتیجه موردنظر حاصل نگردد هزینه شما به‌طور کامل بازپرداخت می‌شود.

چه درگذشته سعی کرده باشید و یا نه قطعاً با حضور در سمینار موفق خواهید شد. به شما یک استراتژی نشان داده می‌شود که به شما کمک می‌کند ترس خود را برطرف کنید و به‌راحتی با هر چیزی که ممکن است منجر به وسوسه شود مقابله کنید. این کار با استفاده از روانشناسی قدرتمند ذهن آگاهی (قدرت ناخودآگاه) انجام می‌شود، در پایان سمینار هم توسط هیپنوتیزم این موضوع تقویت‌شده و باعث ماندگاری همیشگی خواهد شد. وقتی‌که تجربه خود را (در صورت تمایل) با سایر شرکت‌کنندگان در میان بگذارید، متوجه می‌شوید که تنها شما نیستید که ترس و نگرانی از عدم موفقیت داشتید بلکه موضوعی همه‌گیر است.