تناسب اندام به روش آلن کار

یک زندگی فوق‌العاده که در آن از خوردن هر غذایی لذت خواهید برد، که بعد از پیروی از آن، اندامی باریک و ظریف، متناسب و برازنده، سالم و سرشار از انرژی‌خواهید داشت که اکنون حتی آرزوی داشتن آن نیز به فراموشی سپرده‌اید؛ یک زندگی طولانی، فعال، اجتماع گرایانه و سرشار از شادی و شادمانی. شاید می‌گویید "چنان چیزی رؤیای قشنگی است که حتی دیدن آن در خواب هم لذت‌بخش و زیباست". به شما این اطمینان را می‌دهیم که چنان رؤیایی در زندگی شما هم به حقیقت خواهد پیوست. مطمئناً شنیدن چنان ادعایی، برخلاف تک‌تک قواعد و اطلاعاتی است که تاکنون، درباره کنترل وزن خوانده و یا شنیده‌اید! آیا آن اطلاعات برایتان کارساز بوده است؟!

آلن کار

آلن کار (Allen Carr)

"هر مقداری از غذاهای مطلوبتان را در هرزمانی که می‌خواهید و هر تعداد باری که دوست دارید، با خیال راحت بخورید؛ و بدون انجام دادن هیچ ورزشی، بدون پیروی از رژیم‌های غذایی یا شمردن کالری، بدون استفاده از اراده خود و حتی بودن هیچ احساس محرومیتی به وزن ایده آلی که دوست دارید برسید".
آیا فکر می‌کنید دست یافتن به چنین آرمانی سخت است؟ هرگز! به شما قول می‌دهم آن را به‌راحتی تجربه خواهید کرد.

بعد از گذراندن دوره تناسب اندام با ما زندگی شگفت‌انگیزی را کشف خواهید کرد که متأسفانه هم‌اکنون به خاطر وضعیت موجود، در ماورای رؤیاهایتان قرار دارد.

 

آیا با گرفتن رژیم‌های غذایی طاقت‌فرسا، ورزش‌های سنگین، حذف سوسیس و کالباس و امثالهم از زندگی برای همیشه از چاقی و اضافه‌وزن خلاص شده‌اید. درحالی‌که همه ما در یک دور باطل با انجام آن کارها مثل جز رو مد دریا لاغر و مجدد از قبل چاق‌تر هم شده‌ایم. از طرفی مشکلات گوارشی، کمبود ویتامین، پوکی استخوان و مشکلات مشابه ما هم روزبه‌روز بیشتر و بیشتر شده است. درحالی‌که به‌وفور انواع میوه‌ها و غذاها، انواع ویتامین‌ها به‌صورت قرص و شربت در دسترس ما بوده اما متأسفانه علائم مشکلات آن‌ها در بدن ما رو به فزونی گذاشته است.
پس مشکل از کجاست؟

 
ما تضمین و ادعا می‌کنیم که با روش ما درعین‌حال که به تناسب اندام همیشگی بدون رژیم و قرص و دارو و نیروی اراده دست پیدا خواهید کرد، از مشکلات گوارشی و کمبود ویتامین و امثالهم هم خلاص خواهید شد تا لذت بیشتری از لحظه به لحظه زندگی خود ببرید.
 

در طی یک سمینار تناسب اندام چه اتفاقی می‌افتد؟

در طی یک سمینار ترک سیگار چه اتفاقی می‌افتد؟هر سمینار حدود 16 ساعت طول می‌کشد و در طی آن به شما کمک خواهد شد که دقیقه بفهمید که دلیل اصلی پرخوری چیست؟ چگونه بدون نیاز به اراده، رژیم‌های طاقت‌فرسا و یا ورزش‌های سنگین و کالری شماری و نهایتاً باقدرت نیروی ناخودآگاه. برای همیشه سبک غذا خوردنمان اصلاح گردد تا کمتر از چند ماه صاحب بدنی سالم و دارای تناسب‌اندام گردیم. دقیقاً عادت پرخوری تا حدود زیادی شبیه به سیگار کشیدن می‌باشد که در سمینار از این تشابه برای حل مشکل چاقی استفاده خواهد شد. این کار با استفاده از روانشناسی قدرتمند ذهن آگاهی (قدرت ناخودآگاه) انجام می‌شود، در پایان سمینار هم توسط هیپنوتیزم این موضوع تقویت‌شده و باعث ماندگاری همیشگی خواهد شد.

 • بدون نیاز به اراده
 • بدون نیاز به هیچگونه داره

ضمانت بازگشت وجه

ما یک تضمین برای بازگرداندن مبلغ هزینه شده در صورت شکست در ترک سیگار به شما می‌دهیم.

دلیل ارائه ضمانت بازگشت وجه این است که افراد می‌توانند بدون هیچ‌گونه ریسک مالی روش ما را امتحان کنند. ما در ارائه خدمات ترک سیگار و تناسب‌اندام و در ارائه این نوع ضمانت بی‌نظیر هستیم. کمتر از 10٪ از مشتریان ما تاکنون ادعای درخواست بازگشت وجه کرده‌اند و ما خوشحال خواهیم شد که هزینه شمارا در صورت رعایت اصول دوره‌ها و نتیجه نگرفتن عودت نماییم.

 

مشخصات دوره آنلاین تناسب اندام

 • بدون نیاز به اراده
 • بدون نیاز به هیچگونه دارو و رژیم های متداول غذایی و ورزش
 • ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم دریافت نتیجه
 • پرداخت آنلاین و رزرو دوره با پیش پرداخت ۱۰ درصد هزینه
 • دریافت ۱۰ درصد تخفیف در صورت پرداخت کامل هزینه دوره
 • دوره در چهار هفته پنج شنبه ها از ساعت ۹ تا ۱۳ برگزار می‌گردد
 • آموزش مدیتیشن برای حذف استرس و اضطراب روزانه
 • فیلم هر جلسه برای بازبینی مجدد در انتها تحویل خواهد شد
 • پشتیبانی سه ماهه رایگان برای رسیدن به وزن دلخواه
ثبت نام در دوره تناسب اندام
توجه:
 • تاخیر در ورود به هیچ عنوان قابل قبول نیست و در صورت تاخیر و وجود ظرفیت دوره بعد، به دوره بعدی منتقل خواهید شد.
 

آیا در سمینارها از هیپنوتیزم درمانی استفاده می‌کنید؟

آیا در سمینارها از هیپنوتیزم درمانی استفاده می‌کنید؟

در پایان سمینار یک خواب کوتاه هیپنوتیزم / آرامش وجود دارد که برای تقویت آنچه در قسمت اصلی سمینار آموخته‌اید طراحی‌شده است هدف تثبیت آموخته‌ها و برطرف کردن شک و تردیدهای باقیمانده است. این هیپنوتیزم آرامش‌بخش است و هیپنوتیزم عمیقی نیست، شما هرگز به یک خلسه فرونمی‌روید.

تجربه دلپذیر
آرامش بخش
لذت بخش
 

میزان موفقیت در سمینارهای ما به طرز حیرت‌انگیزی بالا است، آمار بیش از 90٪ جز رکوردهای این روش می‌باشد. در صورت عدم موفقیت ما برنامه 3 ماه ضمانت استرداد پول را خواهیم داشت و همچنین پشتیبانی تلفنی بعد از سمینار هم جزو برنامه‌های ما است، ما برای معدود افرادی که به پشتیبانی بعد از ترک نیاز دارند به‌صورت رایگان این کار را انجام خواهیم داد. تجربه ثابت کرده که این تعداد بسیار اندک بوده و هدف ما هم موفقیت صددرصدی همه مراجعه‌کنندگان می‌باشد. این موارد در صورت اعمال به‌عنوان بخشی از ضمانت بازگشت پول ارائه می‌شوند. اگر پس از اتمام برنامه نتیجه موردنظر حاصل نگردد هزینه شما به‌طور کامل بازپرداخت می‌شود.